A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Tydzień Ruchu

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Wyjazd do Barcelony

Weź udział w Kongresie MOVE 2013! Bądź częścią dyskusji dotyczącej zachęcania ludzi do aktywności fizycznej, która odbędzie się pod hasłem - Zmiany. Możliwości. Innowacje.

Zwiedzisz stolicę Katalonii, poznasz ludzi z całej Europy, którym bliski jest temat sportu powszechnego, nawiążesz znajomości i partnerstwa. Wszyscy na Starym Kontynencie usłyszą o Twoim projekcie zrealizowanym podczas Tygodnia Ruchu!

Nie czekaj, już dziś zgłoś się do Konkursu, zorganizuj najlepszą sportową imprezę w Polsce, poleć do Barcelony* i odbierz nagrodę podczas kongresu MOVE 2013.

Kongres odbędzie się w dniach 16-19 października 2013. Podczas debaty podjęte zostaną tematy wpływu sportu na ekonomię, poszukiwania innowacyjnych partnerów oraz przywództwa. Zwycięzca nie ponosi kosztów przelotu, zakwaterowania oraz uczestnictwa. 


* Osoba, która poleci do Barcelony zostanie wybrana przez Jury (w skład którego wejdą partnerzy Think Tank for Sport) spośród 60-ciu zwycięzców Konkursu. Kryterium wyboru będzie organizacja wydarzenia oraz jego innowacyjność.