A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Tydzień Ruchu

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Na czym polega konkurs „Tydzień Ruchu – Razem rozruszamy Polskę”?

Celem konkursu jest zachęcenie osób, które nie ćwiczą na co dzień do aktywności fizycznej. Ruszać może się każdy – niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego, czy stopnia sprawności. Jest wiele form aktywności, które są odpowiednie dla poszczególnych grup. Tydzień Ruchu jest częścią ogólnoeuropejskiego programu MOVE Week, który ma pokazać, że sprawność fizyczna wpływa na nasze zdrowie.

Tydzień Ruchu może zorganizować każdy, ale tylko część otrzyma od Nas dodatkowe wsparcie. Dlatego też organizujemy Konkurs, dzięki któremu wybierzemy 60 najlepszych projektów na realizację Tygodnia Ruchu. Chcemy aby były one pomysłowe, angażowały lokalną społeczność i oferowały różne formy aktywności, szczególnie grupom, które na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do ćwiczeń. I co równie ważne – zostały zrealizowane między 7 a 13 października 2013 roku!


Co zrobić, żeby wziąć udział w Konkursie?
  • pomyśl co możesz zorganizować dla swojej społeczności lokalnej - na boisku, w domu kultury, czy w parku - kto może Ci pomóc, udzielić wsparcia
  • przygotuj wszystkie niezbędne informacje i wypełnij formularz zgłoszeniowy (pamiętaj, że jednym z punktów, które należy uzupełnić jest potwierdzenie wsparcie ze strony osób zarządzających obiektem – chcemy mieć pewność, że na tym obiekcie masz możliwość fantastycznej realizacji projektu)
  • ostatni krok to zbieranie głosów – namawiaj swoich znajomych, przyjaciół, a przede wszystkim lokalną społeczność, żeby oddawali na Ciebie głos! Tylko tak możesz wygrać!
Aby Konkurs był bardziej przejrzysty i każdy widział swoją szansę na zwycięstwo podzieliliśmy Polskę na trzy obszary geograficzne. Każdy z obszarów tworzy osobny ranking. W każdym z rankingów zwycięża pierwsze 20 projektów. 

Zwycięzcy otrzymują pakiety uczestników, biorą udział w szkoleniu na temat pozyskiwania funduszy, partnerów oraz realizacji form aktywności fizycznej oraz mają szansę na wyjazd do Barcelony na kongres MOVE 2013, podczas którego odbiorą nagrodę. Więcej na ten temat w zakładce „Nagrody” oraz „Wyjazd do Barcelony”.