A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Tydzień Ruchu

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Artykuły dla regionu - dolnośląskie

2013-10-31 Łączymy pokolenia
Media o naszym wspólnym "ruszaniu się" :)

Zarówno przed imprezą jak i po niej w Gazecie Powiatowej - Wiadomościach Oławskich ukazał się krótki artykuł o naszym działaniu. Poniżej zdjęcia artykułów :)

2013-10-27 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
Media po naszym wydarzeniu

W Expresie - Miejskim.pl zamieszczono fotorelację z naszego wydarzenia wraz z krótkim opisem Dnia Sportu.

2013-10-25 ,, Już wiadomo 7 – 13 Października 2013 w Sycowie będzie wesoło na sportowo”
Zajęcia na Kompleksie Boiska Orlik w Sycowie

Akcja ,,Tydzień Ruchu" już za nami ale ,,RUCH" towarzyszy nam dalej....:)

2013-10-24 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
Materiał video z Dnia Sportu w Kostomłotach

Zapraszam do obejrzenia materiału video, który w skrócie ukazuje Dzień Sportu w Kostomłotach.

2013-10-23 Bieg Sobótczańska Dziesiątka RUN MASTERS
Relacja z Sobótczańskiej Dziesiątki

Nie od dziś wiadomo, że Sobótka biegami stoi. To samo przez się zrozumiałe zdanie zyskało nowy wymiar w minioną sobotę, kiedy to na ulicach miasta odbył się po raz pierwszy bieg nazwany Sobótczańską Dziesiątką.

2013-10-21 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
Media po naszym wydarzeniu

Przedstawiam artykuł, który ukazał się w Expressie - Średzkim po naszym wydarzeniu przedstawiający relację z Dnia Sportu oraz link do fotorelacji Expressu - Miejskiego.pl, którego to redakcja towarzyszyła nam podczas imprezy Tygodnia Ruchu w Kostomłotach. Niektóre z tych zdjęć ukażą się również w wersji papierowej w Expressie - Miejskim.pl.

2013-10-14 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
O Dniu Sportu w Kostomłotach

Warto było jeździć, pisać, szukać, pytać, siedzieć do późnych godzin wieczornych przy wycinaniu, klejeniu, wypisywaniu i przy wykonywaniu różnorodnych prac ręcznych. Oj warto było. Pogoda nie dopisała i musieliśmy zamienić zieloną płytę boiska na parkiet, ale za to nie zawiedliśmy się na mieszkańcach naszej gminy. Zarejestrowaliśmy 90 uczestników, a śmiało mogę powiedzieć, że było nas ponad 100, bo wiem, że nie wszyscy się zapisali, a także uczestniczyli w turniejach. I zabrakło nam dyplomów:).

2013-10-14 ,, Już wiadomo 7 – 13 Października 2013 w Sycowie będzie wesoło na sportowo”
,, Już wiadomo 7 – 13 Października 2013 w Sycowie będzie wesoło na sportowo”

Relacja z pozostałych dni MOVE Week - Tydzień Ruchu w Sycowie. Poprzeszkadzaliśmy mieszkańcom Sycowa przy robieniu zakupów na targu, czy też czytaniu książek w bibliotece. Zachęciliśmy również pracowników szkół i uczniów do aktywności fizycznej. Było naprawdę bardzo pozytywnie!

2013-10-14 Włącz aktywność
Tydzień Ruchu za nami - jak było w Oławie

W ramach kampanii MOVE Week - Tydzień Ruchu realizowane było wydarzenie: Włącz Aktywność. Na boiskach "Orlik 2012" w Oławie i nie tylko, animatorzy sportu, wraz z wieloma wolontariuszami z Gimnazjum nr 1 w Oławie, przy wsparciu Urzędu Miejskiego, sponsorów i rodziców, przygotowali i przeprowadzili kilka imprez sportowych dla wszystkich mieszkańców Oławy.

2013-10-13 Sport - dla każdego coś miłego! - wydarzenie dodane do imprez flagowych
Sport - dla każdego coś miłego! Uważamy za udany!

„Tydzień ruchu droga Pani”, „Zapraszamy już od 11.00, będzie zabawa, będzie się działo :)”, „To dla mnie powrót do dzieciństwa”, „Uwaga, uwaga już za chwile na scenie pojawi się UKS Adrenalina Wrocław”, „A co to za kijki?” „To dla starszych ludzi”, „Co tam się dzieje? Czemu tam tyle ludzi?”, „Czy jutro też tutaj będziecie?”, „I że Cię nie opuszczę aż do śmierci". Hala Stulecia dla wielu z Wrocławian to miejsce gdzie każdy może przyjść i w spokoju wyciszyć się przy odgłosach pięknej fontanny. Jednak tego dnia od rana było widać, że coś dziś się będzie działo, a piękne tereny Pergoli nie będą jedyna atrakcją.

2013-10-13 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
I nadszedł ten dzień - Dzień Sportu w Kostomłotach

Sobotni poranek oczywiście opierał się na przygotowaniach. Niestety pogoda nie dopisała - było mokro i pochmurnie, ale do dyspozycji mieliśmy dwie sale gimnastyczne Zespołu Szkół w Kostomłotach. To właśnie tam wszystko się działo.

2013-10-13 Łączymy pokolenia
Połączeni ruchem!

"Czy to chłopiec, czy dziewczynka - każdy skacze jak sprężynka!" Najpierw był pomysł. Potem plany, które potrafiły zmieniać się kilka razy dziennie. Szkolenie. Kolejne zmiany w koncepcji. To co było niezmienne, to chęci i pomoc przyjaciół. Nadszedł piątek, zbieranie ostatnich niezbędnych pomocy, a w nocy - ulewa.... I co tu robić?

2013-10-12 Tydzień Ruchu - dawką sportowych witamin dla Ciebie!
Spacer po zdrowie - Nordic Walking...

12.10.2013 r. - szósty dzień naszego projektu! Sobota to dzień wolny od pracy, ale nie dla nas - organizatorów jednego z wydarzeń Tygodnia Ruchu odbywającego się w ZS Nr 14 - i naszych wolontariuszy. Przez cały tydzień trwały przygotowywania zdrowych produktów i soków ze świeżo wyciskanych owoców. Dzięki temu zdążyliśmy już przyzwyczaić społeczność szkolną oraz lokalną do codziennych „zdrowych posiłków”.

2013-10-12 Tydzień Ruchu - dawką sportowych witamin dla Ciebie!
Test Coopera... dawką sportowych witamin dla Ciebie!

Piątek,11.10.2013 r. - piąty dzień naszego projektu! Piątek to koniec tygodnia dla dzieci i nauczycieli ale nie dla wszystkich... :-) Organizatorzy jednego z wydarzeń Tygodnia Ruchu, wraz z wolontariuszami, pracują intensywnie i przygotowują się już do kolejnego dnia. Poza pracą na terenie naszej placówki, zamierzają wybrać się również na imprezę flagową w naszym mieście, która odbędzie się na terenie Hali Stulecia.

2013-10-12 Tydzień Ruchu - dawką sportowych witamin dla Ciebie!
Jedz zdrowo i żyj zdrowo - na sportowo... :-)

Czwartek – 10.10.2013 r., relacja z czwartego dnia naszego projektu! Motywem przewodnim kolejnego dnia w ramach Ogólnoeuropejskiego Tygodnia Ruchu w naszej szkole poza stałym już punktem zdrowej żywności, była wizyta naszych wolontariuszy w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej, przy ul. Bujwida 44. Wolontariuszki projektu, zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Zaczęły od prostej gry, w której poznawały imiona dzieci i ich zainteresowania.

2013-10-11 JESIENIĄ - BIEGAMY
Jesienią Biegamy

Jesienią Biegamy - Olszyna 2013. Sprawozdanie z finału dolnośląskich igrzysk młodzieży szkolnej, dolnośląskiej Gminazjady, młodzieży i dolnośląskiej Liceliady młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych i specjalnych biegów przelajowych w ramach imprezy Jesienią - Biegamy włączonej w europejski projekt MOVE Week - Tydzień Ruchu, Olszyna 10.10.2013 r.

2013-10-11 Dzień Sportu - gmina Kostomłoty też się rusza
Media o naszym wydarzeniu

Napisali o naszym wydarzeniu w dwutygodnikach - Express-Miejski.pl oraz Express Średzki. A Express - Miejski.pl to w ogóle mnie wczoraj zaskoczył, kiedy to oczekując w Wydziale Komunikacji dla zabicia czasu wzięłam gazetę i zobaczyłam informację o naszym Dniu Sportu. Miło, że dotarli do naszego wydarzenia.

2013-10-10 Tydzień Ruchu - dawką sportowych witamin dla Ciebie!
„Nad wodę po przygodę…”

Środa – 9.10.2013 r., relacja z trzeciego dnia naszego projektu!

2013-10-08 Tydzień Ruchu - dawką sportowych witamin dla Ciebie!
Jedz zdrowo, graj zawodowo!

Poniedziałek – 7.10.2013 r., relacja z pierwszego dnia naszego projektu!

2013-10-05 Sport - dla każdego coś miłego! - wydarzenie dodane do imprez flagowych
4 października - Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych za nami !

Piasek, trawa, górki i ponad 1 km trasy, to wszystko czekało na około 1,5 tys. uczestników sztafetowych biegów przełajowych.

2013-10-05 Sport - dla każdego coś miłego! - wydarzenie dodane do imprez flagowych
12 października! Hala Stulecia! Sportowe atrakcje czekają!

Hala Stulecia - zielone tereny przy fontannie zamienią się sportową arenę!