A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Tydzień Ruchu

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Artykuły dla regionu - zachodniopomorskie

2013-10-28 Raz, dwa, trzy- ćwicz i Ty!!!
Raz, dwa, trzy- ćwicz i Ty!

czyli jak Stowarzyszenie ,,Kuźnia Inicjatyw Niebanalnych" rozruszało gminę Kozielice

2013-10-24 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
MEDALE I LOSOWANIE

Baw się sportem z Juvenią

2013-10-20 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
PODZIĘKOWANIA

Baw się sportem z Juvenią. Minął szalony tydzień pełen pracy, wrażeń i ruchu. Nadszedł czas podziękowań. Na naszej drodze do organizacji spotkaliśmy wiele wspaniałych ludzi, z którymi mogliśmy zadbać o to żeby Tydzień Ruchu w Szczecinie był niezapomniany.

2013-10-18 Rozwiń żagle- przyjdź na Orlik w Grzybowie
Tydzień Ruchu w Grzybowie

Tydzień Ruchu Październik 2013 – w całej Polsce i w Europie prowadzone są w tym okresie inicjatywy ruchowe, aby rozpropagować zdrowy styl życia i zachęcić do uprawiania sportu oraz pokazać korzyści płynące z regularnego ruchu.

2013-10-14 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
CZY TO JUŻ KONIEC CZY DOPIERO POCZĄTEK?

Tydzień Ruchu w Szczecinie zakończony. Akcja rozrosła się do rozmiarów o jakich nawet nie marzyłyśmy. Poradziłyśmy sobie z „klęską urodzaju” i było super. Jeżeli miałybyśmy wybrać jeden dzień, to najbardziej zadowolone jesteśmy z wtorku. „Oko w oko z Mistrzem” czyli spotkanie z Moniką Pyrek wszystkich oszołomiło.

2013-10-13 EUROPOWER
Spot z wydarzenia głównego!!!

W Drawsku odbyło się wydarzenie będące częścią ogólnoeuropejskiej kampanii MOVE Week - Tydzień Ruchu. Mieliśmy przygotowanych wiele atrakcji, takich jak ścianka wspinaczkowa, tenis stołowy, czy też kurs pierwszej pomocy. Zobacz nasz film, zobacz jak było w Drawsku!!

2013-10-13 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
Rodzinny jogging

BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ! Sobota - Rodzinny jogging czyli jak spędzić czas w gronie najbliższych z pożytkiem dla zdrowia. Jesienią, w sobotę rano mało kto myśli żeby wyskoczyć z domowych pieleszy i pobiegać w terenie. Może jakieś pojedyncze jednostki zmusiłyby się do tego ale już cała rodzinka na boisku to wyczyn.

2013-10-13 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
TEORIA I PRAKTYKA W JEDNYM DNIU

Baw się sportem z Juwenią: Tchoukball i Nordic Walking. Piątek - już od wczesnych godzin rannych, rozpędzeni zabawą i sportem graliśmy w Tchoukball. Ta nowa dla niektórych gra sprawiała wiele radości z poziomu swoich umiejętności. Baw się sportem z Juvenią to tytuł naszej tygodniowej imprezy, więc ruch, zabawa i rekreacja to oczekiwane opcje Tygodnia Ruchu.

2013-10-13 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
W SZCZECINIE TRWA TYDZIEŃ RUCHU

Zespół Szkół numer 2 przy ul. Portowej, od poniedziałku do niedzieli, zachęca mieszkańców Szczecina do aktywnego spędzania czasu w ramach akcji MOVE Week – Tydzień Ruchu. W poniedziałek rozegrano turniej piłki siatkowej oraz Bieg Zadaniowy - Szczecin Dąbie. Drugiego dnia imprezy gościem akcji była Monika Pyrek-Rokita, utytułowana tyczkarka. Uczniowie mieli okazję zadać jej kilka pytań, czy zdobyć autograf. Sportsmenka wręczyła też medale zdobyte przez uczniów na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Zespołu Szkół Nr 2.

2013-10-12 EUROPOWER
Było aktywnie

Aktywnie w Drawsku! Dzisiaj finał Tygodnia Ruchu w Drawsku Pomorskim. W centrum miasta została przygotowana strefa ruchu w której mieszkańcy Drawska mogli: wspiąć się na ściankę wspinaczkową, zagrać w tenisa stołowego, żonglować piłką do nogi, pograć w siatkę i kosza, poćwiczyć sporty walki, uczyć się pierwszej pomocy, pograć w piłkarzyki, zagrać w darta, wziąć udział w zajęciach z chustą animacyjną i wiele wiele innych atrakcji i aktywności.

2013-10-11 EUROPOWER
To juz jutro !

JUTRO FINAŁ! W Drawsku aktywności były prowadzone przez cały tydzień. Dołączyli do nas VALIANT TEAM GOLD, Państwowa Straż Pożarna Drawsko, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych, MKS Drawa Drawsko, Sokół Suliszewo, Urząd Miejski Drawsko Pomorskie, Hornet, Don Bosko Rzepczyno, MOW Rzepczyno.

2013-10-11 EUROPOWER
TYDZIEŃ RUCHU W DRAWSKU POMORSKIM

Rozruszajmy razem Drawsko !

2013-10-11 EUROPOWER
TYDZIEŃ RUCHU W DRAWSKU POMORSKIM

Rozruszajmy razem DRAWSKO !!!

2013-10-10 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
SPORT PRZY MUZYCE I NA WESOŁO

BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ - dzień 4

2013-10-09 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
Królowa jest tylko jedna

BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ

2013-10-08 EUROPOWER
Przygotowania rozpoczęte

Tydzień Ruchu w Drawsku Pomorskim

2013-10-06 BAW SIĘ SPORTEM Z JUVENIĄ
Ostatnie odlicznie

Wspólny cel zbliża ludzi, zmiękcza serca i otwiera wiele drzwi.