A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Tydzień Ruchu

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Artykuły dla regionu - kujawsko-pomorskie

2013-10-21 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Podziękowania dla WAS!

Tajemnicze słowa DZIĘKUJĘ BARDZO! :) Sport to najwyższy stopień wtajemniczenia - wirtuozeria, gra na swoim ciele i zrobienie ruchu. Umysł, ciało ruch, wszystko w jednym. Dziękując Wam za możliwość stworzenia Tygodnia Ruchu MOVE Week w gminie Lubiewo i dostarczenia nam ogromnych prezentów, życzę wszystkim członkom zespołu wielu sukcesów i osiągnięć, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia.

2013-10-18 MECZ SOLTYSI RADA GMINY I URZĘDNICY W SIATKÓWKĘ
Mecz Sołtysi, Rada Gminy i urzędnicy w siatkówkę

Rozgrywki odbyły się w piątek o godzinie 20:00 na hali sportowej przy Zespole Szkól w Lubiewie. Impreza przebiegała według zasad fair play i na zdrowo:) Organizowany przez nas turniej w siatkówkę zgromadził wielu kibiców! Koledzy i koleżanki wspierali swoim dopingiem obie drużyny :)

2013-10-18 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Wypowiadane słowa przez mieszkańców Gminy Lubiewo i nasz drużyna

Aż 11 sołectw ruszało się zdrowo w ramach naszego wydarzenia, będącego częścią programu MOVE Week - Tydzień Ruchu. Stwierdzam, że kampania zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na ludziach i dostarczyła im niezapomnianych wrażeń.

2013-10-17 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Nasze wydarzenie w mediach!

W Tygodniku Tucholskim ukazał się artykuł o naszej inicjatywie. Serdecznie dziękujemy! Sprawdź co o nas piszą ;)

2013-10-17 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Kibicowanie i bawienie się z Urzędnikami, Radnymi i Sołtysami :)

Super, że byliście! Świetny doping super fajnego meczu. O 20:00 rozpoczęliśmy i o 22 skończyliśmy. Wynik 3:2 dla Urzędników.

2013-10-16 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
TOR PRZESZKÓD SPRANOŚCIOWY NA HALI SPORTOWEJ

Dzięki uprzejmości Zespołu Szkół w Lubiewie rozegrany został turniej sportowy dla najmłodszych, który był częścią ogólnoeuropejskiej kampanii MOVE Week-Tydzień Ruchu.

2013-10-16 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzien Ruchu w Sołectwie Sucha

W Suchej mieszkańcy się bawili na całego! Wybiegliśmy z sali jeny ile tych osób :) fajnie miło :)

2013-10-16 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzien Ruchu w Sołectwie Cierplewie

Sołectwo Cierplewo jest najmniejszym sołectwem znajdującym się w gminie Lubiewo. Liczy tylko 82 mieszkańców, z czego udział w naszym wydarzeniu wzięła aż połowa. Jest to bardzo dobry wynik! Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa!

2013-10-16 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzień Ruchu w Sołectwie w Bysławiu

Uczestnicy Tygodnia Ruchu bawili się w Domu Strażaka w Bysławiu. Humory wszystkim dopisały, było mnóstwo dobrej zabawy i na pewno niezapomnianych wrażeń.

2013-10-15 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzień Ruchu w Sołectwie w Wełpinie - drużyna zwycięska

Po Płazowie pojechaliśmy do miejscowości Wełpina. Sołectwo liczy tylko 190 mieszkańców, z czego połowa była uczestnikami naszego wydarzenia - MOVE Week-Tydzień Ruchu.

2013-10-15 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzień Ruchu w sołectwie Płazowie

Tydzień Ruchu zagościł i w Płazowie, gdzie już na samym początku przywitała nas liczna grupa młodzieży. Było śmiesznie, było zdrowo, było na sportowo! Niezapomniane emocje i świetna, wspólna zabawa.

2013-10-14 Cztery pory roku z Exel-em - jesień w lesie i ogrodzie
Cztery pory roku z Exel-em - jesień w lesie i ogrodzie

Jesienny poranek okazał się trochę mglisty i chłodny, mimo optymistycznych prognoz pogodowych zapowiadających ciepły i słoneczny dzień. No cóż – pogoda zrobiła nam psikusa. Zbliżała się wyznaczona godzina spotkania entuzjastów Nordic Walking. W oddali było widać jak energicznym krokiem podążają miłośnicy „kijów” i od razu zrobiło się cieplej, a promienny nastrój maszerujących przesłonił zachmurzone niebo.

2013-10-14 Włocławek Się-Cię rozrusza
Tydzień Ruchu za nami. Rozruszaliśmy Włocławek!

Tydzień Ruchu dobiegł końca... chciałoby się powiedzieć - szkoda... Zrobiliśmy wszystko, żeby rozruszać mieszkańców naszego miasta, żeby zrozumieli, że sport to same korzyści. Czy nam się udało? OCZYWIŚCIE!

2013-10-14 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzien Ruchu w sołectwie Klonowo

Mnóstwo osób i wiele uśmiechów przywitało nas ciepło :) Pomimo późnej pory i niesprzyjającej pogody w Klonowie pojawiła się dosyć duża grupa mieszkańców mających chęć i zapał do wzięcia udziału w realizacji wydarzenia w ramach kampanii MOVE Week - Tydzień Ruchu.

2013-10-14 Przez ruch do rozwoju
Jedyna taka Spartakiada Przedszkolaka

Hala koronowskiego MGOSiR gościła do tej pory wydarzenia sportowo-kulturalne dla różnych grup odbiorców, lecz nigdy nie była jeszcze areną zmagań 4, 5, 6 - letnich maluchów. Jednak i ten rozdział został w minioną sobotę zapisany, a wszystko przy okazji pierwszej Spartakiady Przedszkolaka, którą rozgrywano pod hasłem ogólnoeuropejskiej akcji MOVE Week - Tydzień Ruchu.

2013-10-12 „Mens SANA in corpore SANO” w Grodzie Kopernika!
W zdrowym ciele, zdrowy duch w Toruniu!

„Mens SANA in corpore SANO w Grodzie Kopernika!” Oj działo się, działo:)! Pogoda nie przeszkodziła Nam w doskonałej zabawie! Ponad 220 osób uwalniało endorfiny na toruńskim Stadionie Miejskim! Najmłodszy uczestnik eventu miał dwa miesiące, a najstarszy 80 lat!

2013-10-11 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Dzień Ruchu w Sołectwie Minikowo

W Minikowie zawitaliśmy i imprezę zrobiliśmy w świetlicy :) świetlica duża więc fajnie się bawiliśmy :) Zrobiliśmy rozgrzewkę wszystkich partii ciała, następnie ułożyliśmy piękny Napis MOVE i zrobiliśmy slalom przeszkód :) Wybrani pokazywali rożne sposoby rozgrzania części ciała :) Każdy otrzymał dyplom, każdy był uśmiechnięty :)

2013-10-11 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
DZIEŃ RUCHU W SOŁECTWIE BYSŁAWEK

Zawitaliśmy we wtorek w Bysławku - miejscowości, gdzie energia i żywioł działa ;) Rozegraliśmy mecz Animatorzy kontra Pioruny, który ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Gratulacje za zaciętą walkę. Było dużo śmiechu i zdrowego ruchu.

2013-10-11 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
DZIEŃ RUCHU W SOŁECTWIE LUBIEWO

Impreza odbyła się w Domu Kultury w Lubiewie. Mówiliśmy: zdrowie i dobre samopoczucie są nierozłącznie związane z regularną aktywnością fizyczną. Korzyści są jeszcze większe, jeśli jest ona połączona ze zdrowym odżywianiem. Trzeba pamiętac ;)

2013-10-11 Włocławek Się-Cię rozrusza
Kolejne 2 dni za nami!

Środa minęła nam pod znakiem nauki biegania z Włocławskim Klubem Biegacza Maratończyk, natomiast czwartek to nietypowy mecz koszykarzy WTK Anwil Włocławek. Nietypowy...bo to mecz siatkówki:)

2013-10-10 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Nasze prace początkowe

Przygotowaliśmy kurendy dla mieszkańców.... kiedy organizatorzy Kampani MOVE WEEK przysłali nam paczki oj działo się... jak byśmy nie widzieli paczek....

2013-10-10 CAŁA GMINA LUBIEWO Sportowa, Supernowa, zdrowa, zakręcona W RUCHU
Rozruszamy - Rozruszano i jeszcze będziemy Rozruszać mieszkańców Gminy Lubiewo Witamy w Sołectwie Lubiewice

Przepraszamy za spóźnienia ale już wszystko umieszczamy powoli z tych imprez :) Czy wy wiecie co tam się działo szok.... to mało powiedziane to był RUCH PRAWDZIWY ZDROWY RUCH!

2013-10-09 Włocławek Się-Cię rozrusza
Włocławek Się-Cię rozrusza na zajęciach Zumby!

Klub Fitness Od-Nova zaprosił mieszkańców na siłownie i na zajęcia Zumby! Tydzień Ruchu i Klub Od-Nova promują ruch i zdrowy tryb życia. Na wtorkowych zajęciach Zumby było wesoło a uczestniczki uśmiechnięte i zadowolone. Klub Fitness Od-Nova przygotował niespodziankę.....:)

2013-10-09 Włocławek Się-Cię rozrusza
Bez kija nie podchodź! Czyli Tydzień Ruchu we Włocławku wystartował!

Masa przygotowań, stresu, biegania.... no i doczekaliśmy się w końcu. W poniedziałek 7 października w końcu zaczęła się zabawa mieszkańców Włocławka ze sportem.