A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - WIELKI FINAŁ "AKTYWNEJ RODZINKI"

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

opis wydarzenia Treść artykułu

Koordynator wydarzenia: JUSTYNA BOROŃSKA

Miejsce wydarzenia: obiekty MOSiR Konin, placówki oświatowe miasta Konina, Studio IMPULS, Klub Fitness TROPICANA, Klub STREFA Sport & Fitness, Perfect Body Club Fitness & SPA, Siłownia RELAX, Power Gym Konin, PowerFIT Studio fitness dla kobiet, CENTRAL Fitness&Siłownia

Miejscowość (województwo): KONIN (wielkopolskie)

Data wydarzenia: 2013-10-07

WIELKI FINAŁ "AKTYWNEJ RODZINKI"

Ostatni dzień akcji "Rozruszajmy Konin" niestety już za nami ;( Zumbą i aerobikiem zakończony został, trwający od poniedziałku w naszym mieście, Tydzień Ruchu. Przez sześć dni mieszkańcy Konina mogli uczestniczyć w różnych imprezach popularyzujących zdrowy i aktywny tryb życia. Tydzień Ruchu, w Koninie organizowany również pod hasłem "Aktywna Rodzinka – Rozruszajmy Konin", to część ogólnoeuropejskiej kampanii Move Week, promującej ruch i zdrowy styl życia. W kilkudziesięciu krajach Starego Kontynentu przez cały tydzień odbywały się imprezy uświadamiające społeczeństwo o korzyściach płynących z aktywności fizycznej. W zeszłym roku w kampanii wzięło udział niemal 140 000 osób. A ile w tym? Niebawem policzymy!

SOBOTA 12. PAŹDZIERNIKA 2013 r.

W Koninie Tydzień Ruchu skierowany był do osób w różnym wieku. W przedszkolach i szkołach prowadzone były zajęcia z różnych dyscyplin sportowych, dorośli mogli natomiast ćwiczyć na basenie oraz w klubach fitness, gdzie czekały na nich m.in. siłownia, aerobik, zumba, joga, aeroboks, spining, bokwa czy aquaaerobik.
Zajęcia sportowe w szkołach i przedszkolach prowadzili jako wolontariusze uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum nr 6 w Koninie oraz zawodnicy konińskich klubów sportowych. Liczyliśmy na to, że może w przyszłości, któreś z ćwiczących z nami dzieci zainteresuje się sportem i zostanie zawodnikiem jednego z tych klubów.

W sobotę na scenie oglądać można było również występy artystyczne podopiecznych MDK, żonglerkę piłkami koszykowymi, a instruktorzy z konińskich klubów fitness prowadzili trening z różnych form aerobiku. Całość zwieńczył mały maraton zumby.

Mamy nadzieję, że każdy członek Rodzinki znalazł w tym tygodniu coś dla siebie i nie poprzestanie tylko na tym tygodniu!

Dla najwytrwalszych uczestników czekały karnety na bezpłatne zajęcia ufundowane przez naszych partnerów, do wylosowania na antenie Radia ZetGold Konin.

Ruszajcie się przez cały rok, a za rok znów kogoś rozruszamy! Do zobaczenia!!!

Zdjęcia

Komentarze