A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - DZIEŃ CZWARTY

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

opis wydarzenia Treść artykułu

Koordynator wydarzenia: JUSTYNA BOROŃSKA

Miejsce wydarzenia: obiekty MOSiR Konin, placówki oświatowe miasta Konina, Studio IMPULS, Klub Fitness TROPICANA, Klub STREFA Sport & Fitness, Perfect Body Club Fitness & SPA, Siłownia RELAX, Power Gym Konin, PowerFIT Studio fitness dla kobiet, CENTRAL Fitness&Siłownia

Miejscowość (województwo): KONIN (wielkopolskie)

Data wydarzenia: 2013-10-07

DZIEŃ CZWARTY

ZUMBA Z EKSTRAKLASĄ O PORANKU, WIZYTA W PRZEDSZKOLU "PLASTUŚ", ZAJĘCIA W SP NR 12, NIESPODZIEWANA WIZYTA W SP NR 1 U NASTKI I JEJ KOLEGÓW Z KLASY ORAZ LICZNE ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE - TO W SKRÓCIE CZWARTY DZIEŃ "AKTYWNEJ RODZINKI" :))

CZWARTEK 11.10.2013 r.
DZIEŃ CZWARTY ZACZĄŁ SIĘ WCZEŚNIE RANO, BO JUŻ O 7.45 - WSPÓLNIE Z DZIEWCZYNAMI EKSTRAKLASY KOSZYKÓWKI TAŃCZYLIŚMY ZUMBĘ W KLUBIE STREFA. PO NIESAMOWITEJ DAWCE ENERGII I UŚMIECHU WYRUSZYLIŚMY DO PRZEDSZKOLA NR 5 W KONINIE :)  TAM SIĘ DZIAŁO!!! ŚWIETNA ATMOSFERA, TAŃCZĄCE DZIECIAKI, WYCHOWAWCZYNIE I NAWET PANIE KUCHARKI POCZUŁY BLUESA, A WŁAŚCIWIE ZUMBĘ ;) 
NIESPODZIANKĄ DNIA BYŁA SPONTANICZNA WIZYTA W SP nr 1 W KONINIE, GDZIE POSTANOWILIŚMY ODWIEDZIĆ ANASTAZJĘ FAŁEK I JEJ KOLEGÓW ZE SZKOŁY. DLACZEGO ANASTAZJĘ ? OTÓŻ, NASTKA POMAGAŁA ANIMATOROM PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYSTĘPÓW ZUMBY, UCZESTNICZĄC W PRÓBACH TANECZNYCH :)) DZIĘKUJEMY NASTCE I MAMY NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PODOBAŁO. DZIECIAKI BYŁY SUPER!!! 
PO POŁUDNIU ZAJĘCIA W KLUBIE TROPICANA, TAM TEŻ SIĘ DZIAŁO... DLA SPÓŹNIALSKICH MOGŁO NAWET ZABRAKNĄĆ MIEJSCA ;(  UŚMIECHNIĘTE PANIE NA STEPACH SPALAŁY KALORIE, A INNE TESTOWAŁY SPRZĘT NA SIŁOWNI. WSZYSTKO TO POD OPIEKĄ WŁAŚCICIELI, KTÓRZY DBAJĄ O  NIESAMOWITĄ ATMOSFERĘ W KLUBIE TYLKO DLA PAŃ :))

Zdjęcia

Komentarze